e-Kiosk.pl - Newsweek 43/2018

czytaj

Newsweek

43/2018 (14.10.2018)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Marka Falenty życie po aferze; wybory 2018 - kampania samorządowa w cieniu nagrań; kościół i pedofilia; jak pieniądze z FOZZ pomogły Kaczyńskim; w maju 1986 roku w szpitalu w Radomiu doszło do tragicznej pomyłki - jedna rodzina już o niej wie; afera w Legionowie; Jacek Moskwa, autor książki „Tajemnice konklawe 1978”, opowiada o wyborze Karola Wojtyły na papieża; gra o Syrię; czy Europa Środkowa doprowadzi do rozpadu całej Unii; Lady Gaga - branża rozrywkowa huczy, że debiut w „Narodzinach gwiazdy” przyniesie jej co najmniej nominację do Oscara; kto rządzi polską piłką; gadżety do telefonu; włoski koncern budowlany Astaldi wycofuje się z nierentownych kontraktów w Polsce; czy sól szkodzi; z bliska - groźny wąż; korzystne stosunki - okazuje się, że człowiek wiele zawdzięcza temu, że kiedyś uprawiał seks z neandertalczykami; reżyserka filmu „Half the Picture” o sytuacji kobiet w amerykańskim przemyśle filmowym.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis