e-Kiosk.pl - auto motor i sport 12/2018

czytaj

auto motor i sport

12/2018 (09.11.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

99,00 zł

Opis

Peugeot 301 – jedno z najlepszych francuskich aut klasy średniej. Test wersji z dieslem 2.0; opony całoroczne porównujemy z zimową i letnią: drobiazgowy test na śniegu, na mokrej i na suchej drodze; VW T-Cross – nowy najmniejszy SUV Volkswagena – crossover nieco większy niż Polo; nie tylko benzyna, nie tylko prąd – nowe źródła energii; służby uprawnione do kontroli pojazdów; obowiązkowe wyposażenie nowych aut; zmiany w odliczeniach podatkowych przy zakupie aut; najcenniejsze marki świata; 20 upominków – od spinek do mankietów z logo Porsche, po zegarek z autografem Roberta Kubicy.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis