e-Kiosk.pl - Newsweek 44/2018

czytaj

Newsweek

44/2018 (21.10.2018)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Starcie Trzaskowskiego z Jakim może sprawić, że inteligenckość w polityce przestanie być wstydliwa – mówi były wiceprezes PiS i były wicepremier; „Kler” i co dalej - jakie relacje z Kościołem katolickim wybiorą Polacy; małżeństwo z obcokrajowcem nie zawsze ma happy end; Janusz Palikot o swojej książce „Nic-nic”, śpiewaniu poezji i lęku przed śmiercią; kłopoty z e-dowodem; Jacek Kuroń był jednym z ostatnich polskich polityków wielkiego formatu; filmowa biografia Neila Armstronga „Pierwszy człowiek” wspomina epokę, w której rywalizacja między mocarstwami sięgnęła Księżyca; po zbrodni w konsulacie w Stambule świat inaczej patrzy na młodego następcę tronu Saudów; o dzieciństwie w szpitalach psychiatrycznych i o tym, dlaczego Duńczycy udają szczęśliwych, mówi autor thrillerów Jussi Adler-Olsen; przekleństwo urodzaju - sadownicy narzekają, że jabłka w skupie są tak tanie, że nie opłaca się ich zrywać ani nawet zbierać z ziemi; kampania wyborcza i UE; gadżety do ubrania; dlaczego lubimy się bać; z bliska - marihuana; walka z wirusem ASF - rzeź dzików trwa i państwo chce płacić za nią myśliwym coraz więcej; Adam Woronowicz - był taki moment, że w rodzinnym Białymstoku wstydził się, że jest nikomu nieznanym aktorem; Siergiej Łoźnica - jego znakomity film „Donbas” o wojnie trwającej we wschodniej Ukrainie już w kinach.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis