e-Kiosk.pl - Młody Technik 12/2018

czytaj

Młody Technik

12/2018 (27.11.2018)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Wielkie wyzwania cywilizacji; Fale grawitacyjne i tunele czasoprzestrzenne; Czy Pluton wróci do statusu planety? Walka z kosmiczną niesprawiedliwością; Nasi idole – liderzy innowacji: Rockman leci na Księżyc – Yūsaku Maezawa; e-Technologie: Jak banki inwigilują nas w Internecie. Człowiek jako suma kliknięć; Matematyka z ludzką twarzą: Swego nie znacie; Technologia i muzyka: Moog Grandmother; Druk 3D: Kurs projektowania 3D w 360.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis