e-Kiosk.pl - Newsweek 45/2018

czytaj

Newsweek

45/2018 (28.10.2018)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Ocalić wszystko, co chcemy, możemy dzięki pamięci – mówi Ewa Woydyłło-Osiatyńska, psycholog; „Kontener” Marka Bieńczyka to opowieść o pożegnaniu; rozliczenia w PiS; trudne wybory polskiej wsi – reportaż Pawła Reszki; Dawid Podsiadło o śpiewaniu i popularności, której nie można wyłączyć; raport o szpitalnych zakażeniach; Rudolf Weigl - twórca szczepionki przeciwko tyfusowi mimo niemieckiego pochodzenia wolał pozostać Polakiem; młodzi Rosjanie mają świadomość pogłębiającej się izolacji Rosji na świecie, więc wybierają emigrację - kraj opuściło niemal dwa miliony ludzi; Dżamal Chaszukdżi został bestialsko zamordowany, bo ośmielił się krytykować politykę Saudów; prof. Bogdan Góralczyk o konfl ikcie gospodarczym między Stanami Zjednoczonymi i Chinami; od czego zależą nasze pensje; idąc na wojnę ze związkami, Rafał Milczarski pogrąża LOT; gadżety na chłody; korzyści z krótkiej drzemki, trwającej do 20 minut, odczujemy niemal natychmiast po przebudzeniu; z bliska płetwal Bryde’a; groźna Etna - badania potwierdziły, że słynny sycylijski wulkan może eksplodować i wywołać katastrofalne tsunami; „Królestwo” - nowa książka Szczepana Twardocha opowiada o końcu świata samców alfa; Freddie Mercury - nowa filmowa biografia wokalisty zespołu Queen.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis