e-Kiosk.pl - Auto Świat 4x4 1/2019

czytaj

Auto Świat 4x4

1/2019 (17.10.2019)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 11.90 zł

Opis

Obecnie na topie są konstrukcje ekologiczne – czy w takiej sytuacji SUV-y znalazły się na cenzurowanym? Skądże! Producenci doskonale sobie radzą, po prostu, podobnie jak w innych segmentach, rośnie liczba hybryd, a nawet pojawia się sporo modeli z napędem elektrycznym. Auta z klasycznymi silnikami też stają się czystsze. Nic nie wskazuje na to, żebyście musieli obawiać się ograniczenia palety modeli, przeciwnie – lista nowości ciągle rośnie, a klienci niemal szturmują salony w poszukiwaniu crossoverów! Nasz katalog ma pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Auto Świat 4x4 to jedyny w Polsce magazyn poświęcony wyłącznie samochodom terenowym. Wydawany jest dla wszystkich, którzy wiedzą, że świat motoryzacji to nie tylko asfaltowe drogi. Magazyn kierowany jest zarówno do doświadczonych fanów off-roadu, jak również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami terenowymi. Tytuł jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój segmentu aut terenowych oraz rosnące zainteresowanie tym tematem w Polsce.

Czytelnicy znajdą w magazynie opisy rynkowych nowości, relacje z jazd testowych i porównanie popularnych modeli terenowych. Auto Świat 4x4 ma nowoczesną formułę, zawiera wysokiej jakości zdjęcia i materiały graficzne. Profesjonalizm i rzetelność czasopisma, znane już czytelnikom Auto Świata, pozwalają każdemu miłośnikowi tematyki 4x4 poszerzyć wiedzę w szybki, przystępny i ciekawy sposób.

czytaj więcej zwiń opis