e-Kiosk.pl - Newsweek 46/2018

czytaj

Newsweek

46/2018 (04.11.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI: Adam Michnik, Krystyna Janda, Lech Wałęsa, Timothy Snyder; rodzinne historie - saga rodu Dubois; ideologie po polsku - Polaków po 1918 r. najmocniej dzielił stosunek do Piłsudskiego i Dmowskiego, a potem do ich trumien; znikająca partia Kukiza; praca daleko od szefa, dress code’u, biurowych plotek – to coś, o czym wielu marzy, ale nie każdy wytrzyma; dzieci w hotelowych SPA; dziennikarka Emilia Smechowski o wstydzie emigrantów, odnajdywaniu tożsamości i polskich jajkach; gdzie znaleźć ciszę; Henryk Sawka - lubię dzielić się śmiechem; fitness dla głowy; aromaterapia - jak pachnie dobrostan; Alexander Stubb - były fiński premier o byciu nordyckim feministą, triatlonie i zagłaskiwaniu populizmu; Angela Merkel w grudniu zrezygnuje z szefowania CDU - Niemcy stają przed nowym politycznym rozdaniem; zepsute powietrze - jak rząd (nie) walczy ze smogiem; Benetton - tarapaty odzieżowej legendy; gadżety do latania i jeżdżenia; patolog o kościach - szczątki mogą opowiedzieć historię ostatnich chwil życia zmarłego; świat bez insektów; Edward Dwurnik - malował dużo i szybko, żadna męka twórcza nie wchodziła w grę - „Teraz już odpocznij, Tato” – napisała po śmierci ojca córka malarza Pola; „Polska światu” - wrocławska wystawa jest ostrą polemiką z urzędową wersją polskości; Waldemar Kumór poleca zaskakujące książki wydane na 100-lecie niepodległości.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis