e-Kiosk.pl - Newsweek 47/2018
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Co robi Andrzej Duda; Hanna Zdanowska w Łodzi zdobyła ponad 70 proc. głosów, teraz ruch po stronie PiS; jak pokonać PiS - opozycja może przegrać, jeśli za rok nie stanie do wyborów zjednoczona; przemoc w szkole; runmageddon to najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami - kto w nim startuje; Leon Tarasewicz o malowaniu obrazów, hodowli kur rasowych i o tym, jak zmienia się wieś; prokreacja według PiS; 80. rocznica nocy kryształowej; USA po wyborach; Brazylia po wygranej Jaira Bolsonaro; Niemcy się otwierają; czy wypożyczane elektryczne hulajnogi odniosą w Polsce sukces; czy silnik spalinowy przetrwa w autach sportowych; gadżety do medytacji; meteopaci - osoby wrażliwe zaczynają cierpieć nawet dwa dni przed zmianą pogody; z bliska - mały pawian; ośmiornice - to samotni, okrutni i piekielnie inteligentni myśliwi, ale kiedy trzeba, potrafią się dogadać; „Suspiria” z Tildą Swinton w roli głównej właśnie weszła do polskich kin.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis