e-Kiosk.pl - Good Food Edycja Polska 12/2018

czytaj

Good Food Edycja Polska

12/2018 (06.12.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

81,60 zł

Opis

Gwiazdy świątecznego sezonu – bezpretensjonalne dania, przygotowane z użyciem sezonowych składników; niskokaloryczne przekąski; cudowne słodkości – efektowne i przeeepyszne; Orlando Murrin i jego tartaletki; zupa nie tylko na rozgrzewkę – jest bogata w witaminę C i zawiera aż 4 z 5 porcji warzyw i owoców; małe świąteczne ciasteczka tak urocze, że będziesz mieć co najmniej tyle samo frajdy z ich pieczenia i dekorowania, co Twoje dzieci.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii. Ma też wszelkie cechy, by podbić serca kulinarne polskich czytelników.
To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Na punkcie takiej kuchni szaleją teraz Anglicy. Wszystkie przepisy są starannie sprawdzone, a gwarancją ich jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy, którego prezentacje filmowe przepisów publikowanych w Good Food mają wielomilionowe audytorium na kanałach telewizyjnych i internetowych.
Good Food Polska to praktyczny poradnik, to niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata. Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.

czytaj więcej zwiń opis