e-Kiosk.pl - Polityka 46/2018

czytaj

Polityka

46/2018 (13.11.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Uroczystości 100-lecia odzyskania niepodległości podzieliły się na oficjalne i nieoficjalne, legalne i nielegalne oraz na publiczne i prywatne - bardzo trudno było rozróżnić, które są które i kto za co bierze odpowiedzialność; jaki problem maja ze sobą Polacy; realne zachorowania sprawiają, że powoli znika dylemat wielu lekarzy – straszyć czy nie straszyć skutkami nieszczepienia; Madeleine Albright, była sekretarz stanu USA, o współczesnym faszyzmie; jak wypuścić dzieci w dorosłość, a potem z nimi dobrze żyć; Edward Dwurnik był artystą chorym na codzienność, a w opowiadaniu z różnych perspektyw o współczesnej Polsce – malarzem, którego nie da się zastąpić.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis