e-Kiosk.pl - Newsweek 48/2018

czytaj

Newsweek

48/2018 (18.11.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Afera KNF nie jest „błędem przy pracy”, ale samą istotą ustrojowego projektu Jarosława Kaczyńskiego; czy marzenie Marka Jakubiaka o wielkiej partii narodowców może się spełnić; napoje energetyczne - picie ich w nadmiernych ilościach i mieszanie z alkoholem to kolejna moda zabijająca młodych ludzi; Michał Rusinek napisał wierszyki na dalsze sto lat niepodległości; wybory 1938 r. w Polsce; dorasta pierwsze pokolenie Amerykanów, które na rynku pracy będzie konkurować ze sztuczną inteligencją; brexit - o tym, co czeka Unię Europejską i Wielką Brytanię, opowiada prof. Jan Zielonka; polowanie na tygrysicę - Sąd Najwyższy zgodził się na jej odstrzał, ale gdy Arni została zabita, w Indiach rozpętała się polityczna burza; co się działo w KNF - kulisy ujawnionej tydzień temu afery są coraz bardziej zaskakujące; elektromobilność według PiS; z bliska - pojedynek potworów; na Borneo odnaleziono rysunki starsze niż te w jaskiniach Chauveta czy Lascaux; film Adiny Pintilie; Steve McQueen - do kin właśnie wszedł jego najbardziej osobisty film - „Wdowy”; Kobro i Strzemiński - wielka wystawa ich twórczości trwa w paryskim Centre Pompidou.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis