e-Kiosk.pl - Newsweek 49/2018

czytaj

Newsweek

49/2018 (25.11.2018)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Donald Tusk jest gotowy do walki o prezydenturę Polski, jeśli opozycja wygra wybory parlamentarne; dlaczego Polsat pokochał PiS; jak prezes stał się zakładnikiem zwalczających się frakcji w PiS; przeżyć za 600 zł; Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński o swoim ślubie, wspólnym życiu i pisaniu książek; instamatka - jak choroba synka zmieniła jej spojrzenie na Instagram; dlaczego coraz częściej młodzi mężczyźni wybierają komputer i pornografię; bracia Warner; Obamowie ruszyli do walki z Donaldem Trumpem; Julian Assange - bojownik o prawdę okazał się agentem Kremla; 20 lat po śmierci Pol Pota Kambodżą rządzi jego były żołnierz Hun Sen; spekulacyjna bańka - chmury nad rynkiem mieszkaniowym; gadżety do nauki; Marek Chrzanowski - jego dymisja może oznaczać kłopoty dla SKOK-ów i dla ich twórcy Grzegorza Biereckiego; nasze ulubione używki; z bliska - owadzie porządki; wykonywanie kilku rzeczy naraz nie zawsze zmniejsza wydajność i osłabia pamięć - czasem ułatwia pracę; niezniszczalny Rocky; Michael B. Jordan opowiada o kinie i sile słabości; Krzysztof Penderecki skończył właśnie 85 lat, jego urodziny uczciła w Warszawie Anne-Sophie Mutter i inne wielkie gwiazdy muzyki; DODATEK SPECJALNY - ŚWIĄTECZNE PREZENTY 2018.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis