e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 12/2018

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

12/2018 (03.01.2019)

Liczba stron: 140

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

111,00 zł

Opis

Rozwój głuchoty nie jest nieunikniony; mikroflora w jelicie a odporność; jak zachować młodość płuc; 5 sposobów na wypadanie włosów; maitkae, reishi czy shiitake to tylko niektóre z ponad 30 gatunków o właściwościach antynowotworowych; osteoporoza atakuje dzieci; groźny guz nadnerczy; magnez zamiast statyn w profilaktyce chorób sercowych.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis