e-Kiosk.pl - Forum 25/2018

czytaj

Forum

25/2018 (06.12.2018)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Michelle Obama: jeśli wierzyć sondażom, miałaby szansę zostać kolejnym prezydentem USA - jest tylko mały problem: ona nie chce; indiańscy aktywiści zebrali się na wyspie Alcatraz, by przypomnieć o prześladowaniu rdzennych Amerykanów; polskie piekło jest węglem wybrukowane, niemieckiej ekologii boi się jak święconej wody, ale coś się zaczyna zmieniać; incydent na Morzu Azowskim - już wojna czy jeszcze próba sił.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis