e-Kiosk.pl - LOGO 1/2019

czytaj

LOGO

1/2019 (21.12.2018)

Liczba stron: 140

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł 9.99 zł

Opis

Maja Koniczyna – Wyłączniki; zasada 5 sekund – prawda czy fałsz; wywiad numeru – Piotr Kraśko; rozmowa z psychologiem: odkładanie na później; prezenty na ostatnią chwilę; mój pierwszy raz: szkoła duszenia; epilacja (nie mylić z depilacją); Izrael: Ziemia obiecana, słońce gwarantowane; 6 postanowień noworocznych, które pomogą ci w karierze; naprawdę jest taki zawód: kaskader z gier komputerowych; test: wypiekacze do chleba.

Miesięcznik „Logo” jest jedynym w Europie cyklicznym wydawnictwem dla mężczyzn łączącym formułę pisma shoppingowego i lifestylowego. Pierwszy numer magazynu (jako kwartalnik) ukazał się w kwietniu 2005 r. w nakładzie 150 tysięcy egzemplarzy. Obecnie średni nakład miesięcznika wynosi 119 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

„Logo” adresowane jest do mężczyzn w wieku 25-40 lat, mieszkających w miastach, pracujących, o dochodach powyżej średniej krajowej, którzy decydują o tym jak i na co wydać swoje pieniądze. dbają o siebie, uprawiają sporty, interesują się nowościami i cenią produkty dobrej jakości. W piśmie są rubryki poświęcone modzie, podróżom, elektronice, sportom,, motoryzacji, kosmetykom, kuchni i alkoholom.

„Logo” otrzymało tytuł Debiut Prasowy Roku przyznany w 2006 r. przez branżowy magazyn „Media & Marketing Polska”.

czytaj więcej zwiń opis