e-Kiosk.pl - Avanti 1/2019

czytaj

Avanti

1/2019 (18.12.2018)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.40 zł 5.99 zł

Opis

Sport rodem z lat 90; gwiazdy muzyki dyktują styl; chłodny zimowy blask; materiał z lat 70. powraca; bądź modna na stoku; modny kolor – zieleń; golf – cienki i obcisły; bielizna termiczna – na narty i zimowe spacery; co nowego na mieście, gdzie byłyśmy, co widziałyśmy w ostatnim miesiącu.

Pierwszy na polskim rynku magazyn dla kobiet z segmentu tzw. pism shoppingowych. Zadebiutował w marcu 2004 roku. Średni nakład miesięcznika wynosi 250 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

Tematyka „Avanti” związana jest z modą i urodą. Miesięcznik prezentuje modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich, sieciowych sklepach. Wszystkie produkty opatrzone są ceną i nazwą sklepu. Dodatkową atrakcją są informacje o wyprzedażach, promocjach i kupony rabatowe.

Pismo skierowane jest do kobiet w wieku 18-30 lat, mieszkanek miast, aktywnych, pewnych siebie, zadbanych, zainteresowanych nowymi trendami w modzie i urodzie, zdrowym trybem życia i lubiących robić zakupy.

„Avanti” ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, w tym: tytuł Debiut Roku przyznany w 2004 r. przez branżowy magazyn „Media i Marketing Polska” oraz nagrody Media Trendy 2005 w kategoriach Magazyn Roku i Debiut Roku.

czytaj więcej zwiń opis