e-Kiosk.pl - Żagle 1/2019

czytaj

Żagle

1/2019 (28.12.2018)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 58% w porównaniu do ceny z okładki

60,22 zł

Opis

Żeglujemy wzdłuż Włoskiej Riwiery; ALOHA, czyli marsz do cywila; mocna flota z Sydney do Hobart; historia przypadków z „Żaglami” w tle; nominacje do Nagrody im. Leonida Teligi 2018; białe żagle na „Warszawskim Morzu”, cz. 2; Akademia Kusznierewicza - okrągła rocznica; wszystko o kotwicy, cz. 2; prześcignąć wiatr - całowanie tygrysa; Boatshow 2018 - jubileusz w Łodzi; prezentacje jachtów; osprzętowe trendy na METS; targi BOOT & FUN - wielki finał w Berlinie; SWIFT TRAWLER - na żeglarską emeryturę; CARLO MCY 65 - megajacht w wersji mini; ŻAGLE na Pętli Żuławskiej; bezpieczeństwo na Mazurach 2018 - sezon piękny i spokojny; rejs śladami króla Eryka; nowości kitesurfingu i windsurfingu; Route du Rhum - maszyna do wygrywania; RdR - wyścig wielu historii; Golden Globe Race - w stylu retro; droga do Tokio - gala żeglarska PZŻ.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis