e-Kiosk.pl - Newsweek 51/2018

czytaj

Newsweek

51/2018 (09.12.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Są sobie niezbędni - prezes Kaczyński dzięki temu związkowi umacnia władzę, a ojciec Rydzyk korzysta z państwowych milionów; zarzutami wobec tropicieli nieprawidłowości w SKOK-ach PiS chce przykryć aferę KNF; atak władzy na media; historia ks. Jankowskiego; Rafał Gębura opowiada jak odniósł sukces na YouTubie; przypominamy jedną z największych zagadek kryminalnych w dziejach Ameryki; Francja na barykadach; George H.W. Bush - pożegnanie 41. prezydenta USA; Niemcy znaleźli skuteczną odpowiedź na prawicowych populistów; już dawno walka o tytuł szachowego mistrza świata nie cieszyła się takim zainteresowaniem publiczności; Facebook wynajął agencję czarnego PR do walki z krytykami - gdy sprawa wyszła na jaw, wybuchł skandal; dlaczego płaczemy; z bliska - jaguar na polowaniu; starożytni Chińczycy budowali swoim władcom grobowce ściśle według położenia gwiazd na niebie i byli świetnymi astronomami; „Kursk” - dramat na dnie morza; „Bachantki” - Maja Kleczewska zmieniła najsłynniejszy dramat Eurypidesa w feministyczną opowieść o rewolucji; Robin Williams - był wybitnym aktorem dramatycznym i jednym z najśmieszniejszych komików estradowych.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis