e-Kiosk.pl - Światła w jeziorze

fragment

Światła w jeziorze

Małgorzata Lisińska

Liczba stron: 209

Kupując otrzymujesz:

EPUB, PDF, MOBI
Pojedyncze wydanie
24.99 zł 29.99 zł

Opis

Gdy po dwóch latach kompletnej uczuciowej suszy, dopadnie cię klęska urodzaju, możesz mieć problem z wyborem.

Karolina jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną, od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy. I oto któregoś dnia spotyka go nad jeziorem... i wszystko się zmienia. Że jednak świat bywa złośliwy, na drodze Karoliny staje nie tylko Kuba, ale i pewien nieprawdopodobnie seksowny Włoch?

Przezabawne perypetie miłosne i rodzinne głównej bohaterki są tematem pierwszej obyczajowej powieści Gosi Lisińskiej z serii Miłość w Tychach.

 

"Światło w jeziorze" to zabawne perypetie miłosne przebojowej i pewnej siebie Karoliny Wójcik, która po kilku latach samotności, z dnia na dzień staje przed trudnym wyborem? Ta lekka, zabawna i skomplikowana historia, zapewni Wam nie mało wrażeń, a nim się obejrzycie, zapragniecie kolejnej części.
Ewelina Żyła - RedGirlBooks

 

"Światła w jeziorze" to zabawna i niesamowicie naturalna historia rezolutnej Karoliny, której życie pokazuje, że los miewa dla nas nieraz niecne plany, w szczególności, jeżeli mowa o nieokiełznanym uczuciu, jakim jest miłość. Zaskakująca, wciągająca i pełna miłosnych uniesień opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, na to, co naprawdę ważne.
Kamila Orłowska - Camilleshade books

 

Rewelacyjne i zabawne, z dużą dawką humoru i porcją erotyzmu, takie właśnie jest "Światło w jeziorze"! Dawno nie czytałam tak dobrej komedii romantycznej! Trio, piękna Karola, zabójczy Kuba i ponętny Włoch- Rob, skradli moje serce.
Agnieszka Rybska - Blonderka.pl

 

Gosia Lisińska stworzyła opowieść, która mogłaby przydarzyć się każdej z nas. Jednocześnie zabawna i życiowa historia o zakrętach życia i przewrotności losu. Pamiętajcie, że kiedy zbyt długo marzymy o miłości, możemy ją dostać w podwójnej dawce ? a to doprowadzi do wielu skomplikowanych, acz ciekawych sytuacji. "Światła w jeziorze" to codzienność opowiedziana w niecodzienny sposób.
Justyna Leśniewicz - Książko, miłości moja

 

"Światła w jeziorze" to idealne połączenie doskonałego humoru oraz seksownego romansu. Będzie gorąco, zmysłowo i zabawnie. Historia Karoliny pochłonie Was w mgnieniu oka i nie pozwoli odłożyć książki, dopóki nie poznacie zakończenia. To życiowa, ale posypana odrobiną magii powieść, która umili długie zimowe wieczory.
Meg Adams - Niegrzeczne Dziewczyny Recenzują

 

Lekka, zabawna, seksowna, po prostu bardzo kobieca książka! "Światła w jeziorze" to powieść, w której każda z nas odnajdzie cząstkę siebie.
Ewelina Nawara - myfairybookworld.pl

czytaj więcej zwiń opis