e-Kiosk.pl - Detektyw Wydanie Specjalne 4/2018

fragment

Detektyw Wydanie Specjalne 4/2018

Opracowanie zbiorowe

Czas trwania: 2 godz. 46 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
6.60 zł

Opis

Każdy z nas, przynajmniej raz w życiu, był zakochany. Mam taką nadzieję, bo to fantastyczne uczucie. Nie można go porównać do niczego innego. Podobno pod jego wpływem można góry przenosić, żyć tylko powietrzem albo mieć motyle w brzuchu? Każdy czuje inaczej. Te niesamowite emocje wielu próbowało opisać. Powstała niezliczona ilość piosenek, wierszy, poematów, rozprawek, obrazów, filmów?

Niestety, nie każda miłość jest wieczna. Dochodzi do rozstań, rozdzierających słów, pustki w sercu i głowie, aż po poczucie, że życie się skończyło. To trudne dla każdej ze stron, jednak podobno zawsze jeden z partnerów cierpi bardziej, bo kocha mocniej. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Jak z raju odnaleźć się w piekle? W piekle, które nie raz przyjmuje ekstremalną postać. I co najgorsze, okazuje się, że piekłem może być samo wnętrze człowieka. Jak się z niego wydostać?

Nie jesteśmy poradnikiem psychologicznym i nie będziemy Państwa pouczać, za to chcemy pokazać, do czego może doprowadzić chora miłość, wręcz patologiczna. Brutalna, wdzierająca się w życie jak podstępny wąż i niepostrzeżenie kąsająca śmiertelnym jadem. Postanowił mnie zostawić - zabić! Zdradziła mnie - zabić! Inni patrzą na nią z pożądaniem - zabić!... Jakby śmierć miała rozwiązać problem. Tymczasem ona zatacza jeszcze większe kręgi cierpienia.

Z życzeniami pouczającej lektury i pięknej miłości.

Monika Frączak

 

czytaj więcej zwiń opis