e-Kiosk.pl - Newsweek 52-53/2018

czytaj

Newsweek

52-53/2018 (16.12.2018)

Liczba stron: 264

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Agnieszka Radwańska odkłada rakietę; fragment „Pamiętnika życia we dwoje” Stefana Chwina; ks. Wojciech Lemański po latach znów może nosić sutannę i odprawiać msze; Leszek Miller o rodzinnej tragedii i polityce rozmawia z Tomaszem Lisem; nowojorski sezon gwiazdkowy trwa ponad miesiąc i jest spektakularny; Szymon Hołownia o tym, że każde zwierzę, zupełnie indywidualnie, ma swoje sprawy ze Stwórcą; warszawski Ptasi Azyl działa już 20 lat; być cudzoziemcem w Polsce; rodzice Kamila Stocha zdradzają nam, jak wychować mistrza skoków; Lucyna Ćwierczakiewiczowa – w drugiej połowie XIX w. w Królestwie Polskim znali ją wszyscy; Ben Stanley mówi o tym, z czego możemy być dumni; wcześniej wszystko szło w biegu, teraz widzimy się wyraźniej - mówią Zofia i Andrzej Wielowieyscy; Michał Witkowski nie tylko o literaturze; w Dolinie Zanskaru; kipu - pismo Inków; Jose Mourinho - najdziwniejszy trener świata; Islandia - tajemnicza kraina wulkanów; gadżety - pomysły pod choinkę; Michael Ondaatje - czego nie lubi w ekranizacji swojego „Angielskiego pacjenta”; Roman Gutek - pan, który kocha festiwale filmowe; Krzysztof Varga o polskich serialach; George R.R. Martin o tym, jak trudno pisze się pod presją fanów; Macaulay Culkin - Kevin jest z nami w każde święta już od blisko trzydziestu lat; DODATEK - LIVING.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis