e-Kiosk.pl - Avanti 2/2019

czytaj

Avanti

2/2019 (25.01.2019)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.40 zł 5.99 zł

Opis

Garnitury w natarciu; temat miesiąca – dzianina; modny kolor – biel; modny wzór – pasy; modny fason – dzwony; na 3 sposoby – wąska spódnica; walentynki – pomysły na prezent; make-up w stylu Królowej Śniegu; sekrety naturalnego makijażu.

Pierwszy na polskim rynku magazyn dla kobiet z segmentu tzw. pism shoppingowych. Zadebiutował w marcu 2004 roku. Średni nakład miesięcznika wynosi 250 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

Tematyka „Avanti” związana jest z modą i urodą. Miesięcznik prezentuje modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich, sieciowych sklepach. Wszystkie produkty opatrzone są ceną i nazwą sklepu. Dodatkową atrakcją są informacje o wyprzedażach, promocjach i kupony rabatowe.

Pismo skierowane jest do kobiet w wieku 18-30 lat, mieszkanek miast, aktywnych, pewnych siebie, zadbanych, zainteresowanych nowymi trendami w modzie i urodzie, zdrowym trybem życia i lubiących robić zakupy.

„Avanti” ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, w tym: tytuł Debiut Roku przyznany w 2004 r. przez branżowy magazyn „Media i Marketing Polska” oraz nagrody Media Trendy 2005 w kategoriach Magazyn Roku i Debiut Roku.

czytaj więcej zwiń opis