e-Kiosk.pl - Młody Technik 2/2019

czytaj

Młody Technik

2/2019 (25.01.2019)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Cyberwojna – wygra, kto przetrwa; w świecie cyfrowym konflikty zbrojne nie będą miały granic ani żadnych reguł; Czipy wszczepiane pod skórę. Już za pięćdziesiąt lat…; Nasi idole – liderzy innowacji: Pomysł znaleziony w krzakach – George de Mestral; e-Technologie: Edge computing. Na krawędzi; Matematyka z ludzką twarzą: Dzielimy na pół; Akademia audio: Fascynacja komplikacją – część 1.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis