e-Kiosk.pl - Polityka 1/2019

czytaj

Polityka

1/2019 (01.01.2019)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Najważniejszy rok w dziejach III RP; prof. Marcin Król o tym, że czeka nas koniec starego świata; nietykalny Bierecki; być albo nie być Schetyny; fenomen prezydenta Dudy; tajemnice prałata; czas rdzennych języków; kary po rozwodzie; gospodarka siada, oczekiwania rosną; znikające kasjerki; wojna 5G; Poroszenko walczy o przetrwanie; Paul Ziemiak - nasz człowiek u chadeków; ile razy zaczynała się druga wojna światowa; 1989 - historyczny zwrot; czy globalne ocieplenie da się zatrzymać; rozmowa z psycholożką Mirtą Galesic o tym, jak wspólnie z fizykami można badać społeczności; jak żyć „zero waste”; prywatny świat zawodowego sportowca; polscy aktorzy grają za granicą; filmowe biografie wielkich muzyków; Stanisław Moniuszko - zakładnik polskości; błękity i róże młodego Picassa; Ryszard Marek Groński - kronikarz lekkiej Muzy; Kazimierz Kutz - arcy-Polak; bp Tadeusz Pieronek - tradycjonalista nieupartyjniony.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis