e-Kiosk.pl - Żagle 2-3/2019

czytaj

Żagle

2-3/2019 (21.02.2019)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 58% w porównaniu do ceny z okładki

60,22 zł

Opis

Nieudany rejs „Spindrifta 2”; wiosenne spotkanie bractwa „Wiatru i Wody”; motorowy tort z żaglowymi rodzynkami; regiment żeglarski – zbiórka na 60-lecie ŻAGLI; Jacht Roku 2019 w Polsce - mechaniczny napęd dziewiątej edycji; akademia Kusznierewicza - nich żyje Finn; jachty naszych dziadków, ojców i... synów; trym foka – wąski czy szeroki; najlepszy osprzęt w Polsce A.D. 2019; BOOT 2019 - Ekonomiczny barometr; patenty i nowości; PEARL 80 – angielska moto-perełka; obrazy satelitarne i ich zastosowanie w nawigacji śródlądowej; Cyklady – żeglarskie wyzwanie dla doświadczonych; nowości kitesurfingu i windsurfingu; S2H - wyścig marzeń; Golden Globe Race; droga do Tokio - olimpijska misja Dominika.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis