e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 1/2019

czytaj

Pracownik Samorządowy

1/2019 (10.01.2019)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
47.00 zł 49.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 5% w porównaniu do ceny z okładki

564,00 zł

Opis

Wytrzymać w noworocznych postanowieniach; zmiany w oświacie od 15 grudnia 2018 r. i 1 stycznia 2019 r.; zmiany dotyczące dokumentacji pracowniczej; praktyczne aspekty dotyczące upoważnień do przetwarzania danych osobowych; podatkowy zawrót głowy; dyscyplina finansów publicznych a zamówienia publiczne; zaświadczenia o niekaralności nauczyciela; nieprawidłowości przy rozliczaniu dotacji oświatowej a zawiadomienie rzecznika dyscypliny finansów publicznych; zgłaszanie naruszeń ochrony danych w szkole.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis