e-Kiosk.pl - Newsweek 3/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Oni trzęsą Sejmem – Ryszard Terlecki i Beata Mazurek są prawie nierozłączni; Kościół i lekcje religii – postulat, by państwo przestało finansować naukę religii w szkole, słychać coraz głośniej; Czy Zachód się obroni – globalizacja, kapitalizm, demokracja nie mają ostatnio dobrej prasy; Aleksander Doba – przeżyłem sztorm 10 w skali Beauforta – opowiada o swoich wyprawach kajakiem przez ocean; Ronen Bergman – jego najnowsza książka „Powstań i zabij pierwszy. Tajna historia skrytobójczych akcji izraelskich służb specjalnych” ukazuje się w Polsce; Wojciech Kwaśniak – jak ścigający przekręty w SKOK-ach sam stał się ściganym.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis