e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 2/2019

czytaj

Czas na Wnętrze

2/2019 (25.01.2019)

Liczba stron: 168

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.00 zł 9.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

56,10 zł

Opis

Apartament na warszawskim Mokotowie zyskał oblicze rodem z Paryża dzięki pomysłowej projektantce; mieszkanie po góralsku w wersji ekskluzywnej to dzieło projektantki ze Szczyrku Gaby Kliś; architektka Katarzyna Kraszewska stworzyła w domu w Wyszkowie oazę luksusu; symbolizujący radość życia Living Coral; nieoczywiste projekty designera Matteo Cibica; tapety, boazerie, cegła, spieki kwarcowe lub marmur – czym najlepiej ozdobić ściany; sypialnie - cztery najmodniejsze style w tym sezonie; nowe pomysły na drzwi.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis