e-Kiosk.pl - Good Food Edycja Polska 2/2019

czytaj

Good Food Edycja Polska

2/2019 (30.01.2019)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

81,60 zł

Opis

Michel Moran i jego relacja z pełnej niespodzianek podróży po Wietnamie; podpowiadamy, jak jeść smaczne i wysokiej jakości dania za mniej; proste do zrobienia i pyszne potrawy idealne na chłodne wieczory; proste dania z kurczaka w smakowitej odsłonie; propozycje na proste posiłki dla dzieci i dorosłych – idealne na zabiegane dni tygodnia; wykorzystaj resztki z pieczeni.

Good Food to największy tytuł kulinarny w Wielkiej Brytanii. Ma też wszelkie cechy, by podbić serca kulinarne polskich czytelników.
To idealny magazyn dla osób, które czerpią przyjemność z przebywania w kuchni i przyrządzania ciekawych potraw „od zera”. Na punkcie takiej kuchni szaleją teraz Anglicy. Wszystkie przepisy są starannie sprawdzone, a gwarancją ich jakości jest rzetelność BBC - źródłowego licencjodawcy, którego prezentacje filmowe przepisów publikowanych w Good Food mają wielomilionowe audytorium na kanałach telewizyjnych i internetowych.
Good Food Polska to praktyczny poradnik, to niekończąca się księga przepisów kulinarnych z najróżniejszych kultur świata. Czytelnik polskiego wydania nie traci żadnych wartości oryginalnego wydania angielskiego. Nasz tytuł licencyjny zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.

czytaj więcej zwiń opis