e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 2/2019

czytaj

Pracownik Samorządowy

2/2019 (06.02.2019)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
47.00 zł 49.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 5% w porównaniu do ceny z okładki

564,00 zł

Opis

Wystąpienia publiczne; obowiązki JST związane z organizacją nauki i metod pracy dla dzieci i młodzieży objętych kształceniem specjalnym; czy burmistrz może być członkiem rady nadzorczej spółki gminnej; czy mąż radnej gminnej może być prezesem spółki gminnej; pełnomocnictwa i upoważnienia udzielane przez wójta; wynagrodzenie za godziny nadliczbowe pracowników samorządowych; realizacja obowiązku informacyjnego przez szkołę w trakcie rekrutacji; zarobki radcy prawnego zatrudnionego w administracji samorządowej są jawne.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis