e-Kiosk.pl - Newsweek 4/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Paweł Adamowicz: wizjoner, lider, obrońca demokracji; Gdańsk płacze po śmierci prezydenta; kim jest zamachowiec; Andrzej Stasiuk – rozmowa o żałobie, nienawiści i wielkim oszustwie; murem za WOŚP; polityczny mord w II RP: zabójstwo prezydenta Gabriela Narutowicza w 1922 roku; Przemyśl i Ukraińcy; Wielka Brytania poradzi sobie z brexitem – mówi były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski; Ukraina zerwała wielowiekową zależność od Moskwy, świat prawosławia czekają wstrząsy – mówi znawca Ukrainy Paweł Kowal; kto się boi Huawei? Chiny zaczynają wygrywać wyścig technologiczny; geny wierności i zdrady.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis