e-Kiosk.pl - Sieci 3/2019

czytaj

Sieci

3/2019 (21.01.2019)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 45% w porównaniu do ceny z okładki

169,00 zł

Opis

Zbrodnia i co dalej? Jakie będą polityczne konsekwencje zabójstwa Pawła Adamowicza; na horyzoncie coraz wyraźniej rysuje się twardy brexit; Chiny, USA, Iran – globalna gra toczy się nad Wisłą; kto nas szpieguje i czego szuka; nigdy nie jest za późno na miłość; PiS nie da się zepchnąć do narożnika – rozmowa z z prof. Waldemarem Paruchem, szefem rządowego Centrum Analiz Strategicznych; „Kogel-mogel”: trzecie utarcie; Irena Dziedzic: kto ją jeszcze pamięta?; rozmowa z Marcinem Chludzińskim, prezesem KGHM Polska Miedź, o nowej strategii polskiego giganta, globalnym rynku surowców i lokalnych podatkach.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.
„Sieci” to teksty uznanych i doświadczonych dziennikarzy, komentarze osobistości ze świata polityki, ekonomii i biznesu, opinie najlepszych polskich felietonistów, rzetelne teksty historyczne, recenzje kulturalne oraz wywiady ze znakomitymi rozmówcami.
Na łamach tygodnika publikują doświadczeni dziennikarze, znani wcześniej z innych mediów, np. z tygodnika „Uważam Rze. Inaczej pisane”. „Sieci” to m.in. wywiady Michała i Jacka Karnowskich, słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, dziennikarstwo śledcze Jerzego Jachowicza i teksty znanych publicystów, takich jak: Piotr Zaremba, Marek Pyza, Grzegorz Górny, Dorota Łosiewicz, Piotr Skwieciński, Marzena Nykiel.
Wśród autorów tygodnika są najlepsi, wyróżnieni nagrodą Złotej Ryby dziennikarze – Wiktor Świetlik, Krzysztof Feusette, Robert Mazurek i Łukasz Warzecha. Na łamach stałe rubryki prowadzą Leszek Długosz, Jan Pietrzak, Katarzyna Łaniewska, Maciej Pawlicki, Witold Gadowski, Andrzej Zybertowicz, Michał i Paweł Korsun, Kamila Łapicka, Ryszard Makowski, Krystyna Grzybowska i Wojciech Lada.
Tygodnik „Sieci” zasłużył na miano największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – także pod względem wysokości sprzedaży. Profil tygodnika na Facebooku w ciągu roku zdobył już ponad 70 tys. „polubień”.

czytaj więcej zwiń opis