e-Kiosk.pl - Puls Biznesu 22.01.2013 (15)

czytaj

Puls Biznesu

22.01.2013 (15)

Liczba stron: 0

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.68 zł
1699,00 zł
SMS Jeżeli chcesz kupić to e-wydanie za pomocą sms, musisz być zalogowany
11.07zł zaloguj się

Opis

Rząd balansuje na linie wartej 100 miliardów złotych – państwo dobrze sobie radzi w roli ubezpieczyciela kontraktów — na poręczeniach i gwarancjach wychodzi na spory plus, przy tzw. szkodowości na poziomie nieosiągalnym na rynku; spółdzielcom grozi program naprawczy – KNF żąda, by banki spółdzielcze niezwłocznie zmieniły model biznesowy; reżim z Phenianu nie płaci rachunków – ambasada Korei Północnej nie chce rozliczyć się z polskim przedsiębiorcą za wykonaną usługę – jest mu winna blisko 1 mln USD; ZUS rozpala zmysły firm z branży IT – państwowy ubezpieczyciel planuje na ten rok przetargi warte setki milionów złotych.

Puls Biznesu jest źródłem informacji gospodarczo-biznesowej. Dziennik kierowany jest do kadry zarządzającej, osób podejmujących kluczowe w firmach decyzje i innych osób zainteresowanych tematyką biznesu. Czytelnikami Pulsu Biznesu są biznesmeni, menedżerowie różnego szczebla, analitycy, specjaliści w firmach. W Pulsie Biznesu znaleźć można newsy ze świata biznesu i polityki, komentarze i porady specjalistów, raporty tematyczne, analizy i prognozy z dziedziny finansów.

Dziennik dla ułatwienia podzielony jest na trzy działy: newsy, sekcja poświęcona branży, inwestor.

Gazetę tworzymy z myślą o wspieraniu przedsiębiorców. Prenumeratę kupują nie tylko gigantyczne spółki, ale również przedsiębiorcy z małych i średnich firm.

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 04.02.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis