e-Kiosk.pl - Polityka 4/2019

czytaj

Polityka

4/2019 (22.01.2019)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Wszyscy jesteśmy gdańszczanami; Brexit - brytyjska opera mydlana; testament prezydenta; Gdańsk pogrążony w ciszy; za co Polak kocha albo nienawidzi Owsiaka; wschodząca gwiazda Kosiniaka-Kamysza; Greenpeace pod specjalnym nadzorem; nowa książka Piątka o Macierewiczu; jawne płace za pracę; dlaczego manekiny żyją coraz krócej; paznokcie po wietnamsku; uwaga na butle z gazem; bardzo zatłoczone niebo; Wielka Brytania - jak wyjść z brexitu; Indie - wesela na bogato; Urugwaj - raj zagrożony; geopolityka świni i dzika; Styczeń 1919 - wybory do I Sejmu II RP; wojna ośmiodniowa o Śląsk Cieszyński; GMO - fałszywe tezy francuskiego profesora; długi cień sierocińca; jak budują swą pozycję współczesne nastolatki; pływak bez wody; rozmowa z Małgorzatą Rejmer; co dalej ze sztuką zrabowaną w koloniach; seriale animowane dla dorosłych - hity i kity; pisarze piszą, jak pisać; Worochta - zapomniane perły pod betonem.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis