e-Kiosk.pl - Na głodzie. Moja historia walki z nałogiem

Na głodzie. Moja historia walki z nałogiem

Nic Sheff

Liczba stron: 351

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
29.99 zł

Opis

Pełna nadziei historia wyzwalania się z nałogu. Ojciec i syn. Miłość i żal. Uzależnienie i terapia. Bunt i pojednanie.

 

Prawdziwa, przejmująca historia zwykłej rodziny, opowiedziana z dwóch perspektyw - Davida Sheffa i Nica Sheffa: pamiętnik syna pod tytułem "Na głodzie" i relacja ojca - "Mój piękny syn". Na początku stycznia 2019 roku miał premierę film, którego scenariusz został oparty na obu książkach.

 

Książka zatytułowana "Na głodzie" to pamiętnik młodego Nica - przejmujący, surowy zapis walki z nałogiem. To portret chłopaka, który otarł się o śmierć, ale nigdy nie stracił nadziei. Książka ma formę pamiętnika, w którym Nic szczegółowo, bez znieczulenia opisuje swoje zmagania z uzależnieniem i drogę do wyzwolenia się z nałogu. Wspomina dzieciństwo i pierwszy raz, kiedy pił alkohol. Potem sięga po narkotyki, by wkrótce uzależnić się od metamfetaminy. Ostrym i przejmującym głosem Nic Sheff dzieli się z nami prawdziwą historią swojego upadku - mentalnego i fizycznego. Doświadczamy z nim chwil ekstazy i szaleństwa w narkotykowym odurzeniu, a także bólu i lęku przed odrzuceniem, i wreszcie - przed śmiercią. Książka "Na głodzie", podobnie jak "Mój piękny syn", jest bestsellerem "New York Timesa".

 

4 stycznia na ekrany kin trafił film "Mój piękny syn" oparty na dwóch bestsellerowych książkach - świadectwach ojca i syna. W ich role wcielają się Steve Carell i Timothée Chalamet, którzy stworzyli wielkie, poruszające kreacje, docenione już przez amerykańskich recenzentów i widzów. Timothée Chalamet zdobył nominację do Złotego Globu za najlepszą rolę drugoplanową i jest również pewnym kandydatem do kolejnej oscarowej nominacji. Dystrybutorem filmu "Mój piękny syn" w Polsce jest M2 Films.

czytaj więcej zwiń opis