e-Kiosk.pl - Newsweek 5/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Opowieść Magdaleny Adamowicz; prezydent Sopotu opowiada o swoim przyjacielu Pawle Adamowiczu; dlaczego TVP się nie zmieni; być belfrem; reżyserki Kasia Adamik i Olga Chajdas opowiadają o wspólnym życiu i pracy nad filmem „Nina”; Piotr Hercog - choć jest amatorem, wygrywa biegi na całym świecie; o tym, jak mówi młodzież, o przekleństwach i wpływie internetu – opowiada dr hab. Marek Łaziński; strzelanina w San Diego; co dalej z brexitem; dogasają protesty przeciwko rządom Viktora Orbana; cywilizacja przetrwa, ale imperium amerykańsko–europejskie może upaść – uważa prof. Dariusz Jemielniak; komu zagra Zetka; gadżety pożyteczne; kuchnia dawnej Polski; z bliska - afrowiórki, czyli wiewiórki afrykańskie; tajemnice Saturna; demokratyczny eksperyment i nowa premiera – „Królestwo” według Larsa von Triera; Mahershala Ali już stał się symbolem - znakomity „Green Book” z jego udziałem wchodzi do naszych kin.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis