e-Kiosk.pl - Newsweek 6/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 49% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Jarosław Kaczyński po raz pierwszy na serio zaczął się obawiać, że PiS może przegrać wybory; majątek PiS – w gąszczu nieruchomości i udziałów, od niemal trzech dekad interesu partii pilnuje naczelnik państwa; kiedy dwóch ludzi wchodzi do klatki, muszą mieć świadomość, że mogą sobie zrobić krzywdę; debiutancka powieść erotyczna Blanki Lipińskiej „365 dni” została nominowana do Bestsellerów Empiku; Roger Stone zarobił miliony, manipulując przez pół wieku amerykańską polityką, teraz grozi mu kilkadziesiąt lat więzienia; emerytura obywatelska – czy zwiększy problemy naszego już niewydolnego systemu emerytalnego.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis