e-Kiosk.pl - Auto Świat 7/2019

czytaj

Auto Świat

7/2019 (10.02.2019)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł

Opis

Volkswagen Passat - co zmieniło się po face liftingu; Dacia Duster Pickup, prototypowy wariant Dustera; Mercedes klasy V, prezentacja zmodernizowanego vana; Mazda 3 - wrażenia z jazd nową generacją kompaktu; systemy bezpieczeństwa w Subaru; Audi A1 kontra Volkswagen Polo; porównanie aut segmentu B; Jeep Compass, amerykański SUV z benzyniakiem 1.4 turbo; Mitsubishi Outlander w wersji 2.0 po face liftingu; Cupra Ateca z 300-konnym turbodoładowanym benzynowym silnikiem 2.0; Mazda 2 - małe auto w 90-konnej wersji 1.5 z „automatem”; dlaczego wymiana szyb w nowych samochodach jest taka droga; autostrady za granicą - zasady, przepisy, kontrole i koszty; co warto wiedzieć o pracy policjanta drogówki; nawigacja samochodowa - najnowsze trendy; mocne i oszczędne kompakty: przegląd rynku – ranking polecanych modeli; 44 BMW X3 (2003-10) - która wersja SUV-a jest godna uwagi; Volvo V60 Cross Country przez Bałtyk.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis