e-Kiosk.pl - Polityka 7/2019

czytaj

Polityka

7/2019 (12.02.2019)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Afera mięsna; awantura pod TVP; jak partie łowią wyborców; podkarpacie z pełnym zakazem aborcji; rozmowa z Gretą Gober o dyskryminacji w mediach; wędrujący środek kraju; rewolucja w bateriach; jak zrobić z siebie bankruta; o Iranie w Warszawie; wojsko robi politykę; złośliwy spiker Izby Gmin; piłkarski haker; co mówiono po Okrągłym Stole; wybuch w warszawskiej Rotundzie; rozmowa z dr Katarzyną Kalinowską o tym, jak i gdzie flirtujemy; diagnoza - endometrioza; reklama społecznie zaangażowana; nasi brydżowi geniusze; rozmowa z artystką aktywistką Dianą Lelonek; kolory „Green Booka”; skąd się wzięła Muzyka Młodej Generacji; cichy Donbas; Shenzhen - najmłodsza chińska metropolia.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis