e-Kiosk.pl - Newsweek 9/2019
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

W PiS zapanował chaos, jakiego nie było, odkąd partia objęła władzę; Polska kontra Izrael - sztuczna wojna, w której wykorzystuje się prawdziwe resentymenty; jak po latach związku ratować małżeństwo; łowca hejterów - ściga autorów hejterskich komentarzy i zmusza ich do przeprosin; trudny rok 1919 - jak scalano Polskę, opowiada prof. Andrzej Chwalba, autor książki „1919. Pierwszy rok wolności”; przypadek muzułmanki, która chce wrócić do rodzinnego Londynu po latach spędzonych w samozwańczym kalifacie ISIS, podzielił Brytyjczyków; LeBron James - gwiazda NBA popularność wykorzystuje do mówienia o rasowych problemach Ameryki; kim jest Daniel Kretinsky; gadżety dla diety; samochodowa dobra zmiana; polska Pesa walczy z koreańskim Hyundaiem o Warszawę; testosteron nami rządzi; z bliska - rodzinne tamaryny czarnolice; czy naukowcy odkryli w Borach Tucholskich drugi Biskupin; Rafał Zawierucha opowiada o spotkaniu z Tarantino, rowerze w LA i miłości do psów; Patrick deWitt - w filmie według jego książki „Bracia Sisters” zagrali Joaquin Phoenix, Jake Gyllenhaal, John C. Reilly i Rutger Hauer; Karl Lagerfeld - świat mody żegna wielkiego projektanta.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis