e-Kiosk.pl - Kwintesencja Q. Potwory z ciemności. Tom 2

Kwintesencja Q. Potwory z ciemności. Tom 2

Pepper Winters

Liczba stron: 333

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
29.90 zł

Opis

Mroczna kontynuacja grzesznej serii Potwory z ciemności!

Q uważa się za potwora, a demony Tess potęgują jego własne. Każdego dnia walczy o to, aby nie stać się takim potworem, jakim był jego ojciec.

Kiedy kobieta wraca do jego życia, jest gotowy dla niej zabijać, tak jak robił to w przeszłości. Jednak nie wie, czy potrafi dla niej kochać.

Tess przysięga zemstę na mężczyznach, którzy ją porwali i sprzedali, a Q obiecuje, że rzuci ich trupy do jej stóp. Jeżeli ma być potworem, to będzie jej potworem.

Przecież w każdym mroku jest szansa na światło.

 

"Pepper Winters powiedziała mi, że jestem królową mrocznych romansów. Po przeczytaniu Kwintesencji Q uważam, że zostałam zdetronizowana. Świetna robota!!!" - Aleatha Romig, bestsellerowa autorka "New York Times", znana w Polsce z serii Konsekwencje

 

O autorze:

Pepper Winters ? bestsellerowa autorka według "New York Times", "Wall Street Journal" i "USA Today". Mistrzyni mrocznych romansów, laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym za Najlepszego Bohatera i Najlepszą Serię BDSM. Najlepiej sprzedający się autor iBooków w Australii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W swojej karierze napisała ponad 20 książek, w których zakochały się kobiety na całym świecie. Jej seria "Potwory z ciemności" stała się hitem w Polsce, a jej kontynuacja "Kwintesencja Q" to jedna z najbardziej wyczekiwanych książek z motywem dark romance!

czytaj więcej zwiń opis