e-Kiosk.pl - LOGO 4/2019

czytaj

LOGO

4/2019 (01.04.2019)

Liczba stron: 140

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł 9.99 zł

Opis

Wywiad numeru – Jacek Braciak; Hotelowe gwiazdki; Airbnb: Świat superhosta; Ranking najlepszych hoteli w Polsce; Nie daj się zgnieść wodzie; Spływy kajakowe; Jak przygotować się do biegu z przeszkodami; Rozmowa z seksuologiem: Co zamiast tabletki; Podróż: Odessa; Naprawdę jest taki zawód: Projektant słuchawek dousznych; Kamera w laptopie i smartfonie: Czy nas podgląda?

Miesięcznik „Logo” jest jedynym w Europie cyklicznym wydawnictwem dla mężczyzn łączącym formułę pisma shoppingowego i lifestylowego. Pierwszy numer magazynu (jako kwartalnik) ukazał się w kwietniu 2005 r. w nakładzie 150 tysięcy egzemplarzy. Obecnie średni nakład miesięcznika wynosi 119 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

„Logo” adresowane jest do mężczyzn w wieku 25-40 lat, mieszkających w miastach, pracujących, o dochodach powyżej średniej krajowej, którzy decydują o tym jak i na co wydać swoje pieniądze. dbają o siebie, uprawiają sporty, interesują się nowościami i cenią produkty dobrej jakości. W piśmie są rubryki poświęcone modzie, podróżom, elektronice, sportom,, motoryzacji, kosmetykom, kuchni i alkoholom.

„Logo” otrzymało tytuł Debiut Prasowy Roku przyznany w 2006 r. przez branżowy magazyn „Media & Marketing Polska”.

czytaj więcej zwiń opis