e-Kiosk.pl - Polityka 11/2019

czytaj

Polityka

11/2019 (12.03.2019)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Polskie sądy przed wyrokiem; skąd partie mają pieniądze; co zamierza Joachim Brudziński; kościół na gdańską modłę; Secret Service w pisowskim wydaniu; rozmowa z prof. Agnieszką Stępkowską; niebezpieczny świat algorytmów; Priyanka Gandhi – ostatnia szansa rodu; rozmowa z Danutą Hubner o tym, dlaczego brexit to oszustwo; Jan Nowak-Jeziorański - jak film nie dorównuje życiu; zabójca Lwa Trockiego; rozmowa z dr hab. Katarzyną Zalasińską; ile jest warte profilowanie kryminalne; rozmowa z Michałem Worochem o wyprawie z Ziemi Ognistej na Alaskę dwóch niepełnosprawnych przyjaciół; TikTok - odmóżdżanie na ekranie; Paweł Pawlikowski o przygodach w Hollywood i kolejnym filmie; jak feminizuje się kino dla dzieci; Jonathan Littell i jego teoria o potworności ludzi; rozmowa z Romanem Kostrzewskim, ojcem chrzestnym polskiego metalu; Marina Abramović - artystka satanistka.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis