e-Kiosk.pl - Odzyskaj równowagę hormonalną

Odzyskaj równowagę hormonalną

Ulrika Davidsson, Mia Lundin

Liczba stron: 103

Kupując otrzymujesz:

MOBI, EPUB
Pojedyncze wydanie
34.90 zł

Opis

Odzyskaj równowagę hormonalną, pozbądź się zbędnych kilogramów, popraw stan zdrowia i nastrój dzięki właściwemu doborowi spożywanych produktów.

Dolegliwości hormonalne dotykają aż osiem kobiet na dziesięć. W książce znajdziesz informacje, wskazówki i rady, a także kilkadziesiąt wspaniałych i łatwych do przyrządzenia przepisów na potrawy, które mogą te dolegliwości złagodzić i sprawić, że poczujesz się lepiej.

Równowaga hormonalna jest konieczna, aby czuć się dobrze i zapobiegać chorobom. Dotyczy to wszystkich kobiet, a zwłaszcza tych w przedziale wiekowym 35-55 lat - gdy zmienia się poziom hormonów, a skutki stresu są bardziej odczuwalne. Dzięki właściwej diecie można wpływać na równowagę hormonalną, a tym samym zachować prawidłowy poziom hormonów w każdym wieku, a także oddalić lub złagodzić dolegliwości typowe dla okresu przed wystąpieniem klimakterium oraz w trakcie klimakterium.

W książce znajdziesz m.in.:

? niezbędne informacje o hormonach, ich funkcjonowaniu oraz fazach hormonalnych,

? listę składników spożywczych, potrzebnych do podtrzymania produkcji hormonów,

? opis czynników, które mają wpływ na równowagę hormonalną,

? 60 przepisów, które stymulują właściwą pracę hormonów,

? praktyczny plan żywieniowy na dwa tygodnie.

 

Ulrika Davidsson - jedna z najbardziej doświadczonych w Szwecji doradczyń do spraw dietetyki, autorka książek kulinarnych. Efektem jej rozległej wiedzy w zakresie dietetyki i zdrowia są zawarte w książce Odzyskaj równowagę hormonalną przepisy na potrawy, które mają pozytywny wpływ na utrzymanie równowagi hormonalnej.

Mia Lundin - wykwalifikowana pielęgniarka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem zaburzeń hormonalnych, takich jak dolegliwości klimakteryczne, PMS i depresja poporodowa.

czytaj więcej zwiń opis