e-Kiosk.pl - Newsweek 13/2019

czytaj

Newsweek

13/2019 (24.03.2019)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Stefan Niesiołowski w rozmowie z Tomaszem Lisem; Beata Szydło - wicepremier od nicnierobienia ma być twarzą PiS w wyborach europejskich; Co po rządach PiS - jak przywrócić konstytucję? - pisze prof. Marek Chmaj; być gejem na prowincji; doktor Dawid Ciemięga - lekarz, który poszedł na wojnę z guru ruchu antyszczepionkowego; moda na TikToka - miliony polskich dzieci kręcą filmiki, licząc na sukces i sławę; znamy tegorocznych laureatów nagrody Społecznika Roku; 45 lat temu Chińczycy odkryli terakotową armię; prawa LGBT - na światowej mapie tęczowych praw Polska wciąż jest białą plamą; „Saturday Night Live”; Putin stawia nowe granice - Rosja chce ocenzurować internet; prawa autorskie w sieci - twórcy kontra cyberkorporacje; inwestycje KGHM - byłym prezesem koncernu interesują się organy ścigania; gadżety - mieszkaj z głową; dlaczego tak rozpamiętujemy porażki i błędne decyzje; z bliska - krokodyle; szympansy - żyją w grupach, które przypominają ludzkie plemiona pierwotne; polski hip-hop; Maggie Gyllenhaal - świetną aktorkę możemy oglądać w fascynującej roli w „Przedszkolance”.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis