e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy - Numer Specjalny 4/2019 - Cyfrowe dzieci

czytaj

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny

4/2019 - Cyfrowe dzieci (25.04.2019)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.60 zł 13.99 zł

Opis

„Wysokie Obcasy Psychologia. Cyfrowe dzieci”

Jak wychowywać dzieci w cyfrowej rzeczywistości i jak uchronić je przed zagrożeniami czyhającymi w sieci, z jakimi problemami psychicznymi zmagają się nastolatkowie i w jaki sposób można pomóc dziecku uwierzyć w siebie? - redakcja magazynu „Wysokie Obcasy Psychologia. Cyfrowe dzieci” wraz z ekspertami – psychologami, terapeutkami, edukatorami seksualnymi - szuka odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Specjalne wydanie "Wysokich Obcasów" porusza różne tematy związane z wychowywaniem, na przykład: objawy depresyjne u nastolatków, bycie rodzicem po rozwodzie czy rozmawianie o seksualności.

Duża część magazynu poświęcona jest odnajdywaniu się – dzieci i rodziców - w cyfrowej rzeczywistości. Redakcja szuka odpowiedzi na takie pytania jak: co nastolatkowie robią w internecie, jak można z nimi o tym rozmawiać i czy małe dziecko może grać na tablecie.


Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

czytaj więcej zwiń opis