e-Kiosk.pl - Elektronika Praktyczna 4/2019

czytaj

Elektronika Praktyczna

4/2019 (18.04.2019)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 16.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 21% w porównaniu do ceny z okładki

151,00 zł

Opis

Strumieniowy odtwarzacz audio na i.MX6ULL; Domofon GSM; Moduł przekaźników sterowanych przez Wi-Fi; Przetwornica do układów lampowych (12 V/250 V DC); Moduł tunera radiowego FM; Wyświetlacze o szerokim kącie obserwacji; Ekran dotykowy – najbardziej popularny sposób porozumiewania się z urządzeniami; Moc w nowym wymiarze. Płaski, bezszczotkowy serwomotor DC o dużym momencie obrotowym; Dla praktyka: Inteligentny miernik panelowy DPM72-MPN.

Elektronika Praktyczna jest czasopismem, którego grupę docelową stanowią specjaliści, głównie konstruktorzy o wykształceniu co najmniej średnim, których działalność zawodowa lub wyjątkowo zaawansowane zainteresowania wymagają świetnej orientacji w zagadnieniach współczesnej elektroniki, ustawicznego śledzenia trendów rozwojowych tej gałęzi techniki oraz stosowania najnowszych rozwiązań.
W magazynie Elektronika Praktyczna prezentujemy pełne spektrum interesujących ich informacji: od tych o najnowszych komponentach układów elektronicznych poprzez urządzenia różnorodnego zastosowania i oprogramowanie, aż po zastosowania elektroniki pod postacią rozwiązań układów automatyki i mechatroniki w systemach przemysłowych.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis