e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 5/2019

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

5/2019 (06.05.2019)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
34.50 zł 37.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 7% w porównaniu do ceny z okładki

414,00 zł

Opis

Mieszkańcy cenią wartość estetyki; Wspólnota a ubezpieczenie. Na co trzeba zwrócić uwagę; Technologia obniża koszty ochrony i zapewnia bezpieczeństwo; Konkurencja zarządców, czyli jak walczyć o klienta; Jak skutecznie radzić sobie z internetowym hejtem; Długotrwały remont to nie powód do przymusowej licytacji lokalu; Zmiana udziałów w nieruchomości wspólnej wymaga umowy wszystkich właścicieli; Wynagrodzenie także dla zarządu wybranego z członków wspólnoty; Ulga na złe długi u zarządcy nieruchomości.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis