e-Kiosk.pl - Polityka 16/2019

czytaj

Polityka

16/2019 (16.04.2019)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Strajk nauczycieli - szach i pat; o. Paweł Kozacki, dominikanin, o tym, jak trudno być dziś katolikiem; prof. Andrzej Friszke, historyk, o podzielonej polskiej duszy; wiosenne roszady polityczne; pani Basia - strażniczka Prezesa; o prawdziwych melodramatach w Mazowszu; jak wybrano brexit; postchłop w Polce i Polaku; a gdyby internet przestał działać...; dr hab. Bogdan Jaroszewicz o tym, jakich tajemnic strzegą drzewa; czy wracamy do eko-drobiu; kolekcjonerzy starych samochodów; komicy u władzy; przemysłowców rozliczenia z przeszłością; akcja prokreacja; kobiety na rosyjskim tronie; jak Hiszpanie podbili Meksyk; kosmos dostrojony do życia; polski projekt - bioniczna trzustka; odzież katolicka dla pań i panów; obserwatorzy nietoperzy; podróże z Leonardem da Vinci; serialowe duchy; Marek Bieńczyk o swojej książce „Kontener” i ścieraniu się w nas życia i śmierci; jak PRL chciała pokazać się światu.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis