e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 5/2019

czytaj

Digital Camera Polska

5/2019 (16.05.2019)

Liczba stron: 133

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.50 zł 19.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 39% w porównaniu do ceny z okładki

139,00 zł

Opis

Historia z okładki - Tadeusz Rolke przed obiektywem Szcześniaka, czyli kulisy naszej okładkowej sesji; Tadeusz Rolke Obszerna sylwetka oraz ekskluzywny wywiad na 90. urodziny mistrza reportażu; najciekawsze, naszym zdaniem, zdjęcia tegorocznej edycji konkursu Sony World Photography Awards; Pete Souza; kulisy studyjnej sesji z pogranicza mody, portretu i fotografii i beauty; temat numeru - inspirujemy i podpowiadamy, jak fotografować przyrodę budzącą się z zimowego snu; udajemy się na sesję plenerową z makrofotografem Rossem Hoddinottem; wszystko, co musisz wiedzieć na temat balansu bieli; praktyczny przewodnik po Photoshopie i Lightroomie; fotograficzny omnibus - ile naprawdę wiesz o fotografii; STRAFA SPRZĘTU: Panasonic Lumix G90; plecaki fotograficzne; Fujifilm GFX 50R; rozszyfrowujemy tajemnicze znaki na karcie pamięci, by ułatwić Wam jej wybór; megatest kart pamięci - porównujemy aż 39 kart pamięci pod kątem szybkości zapisu i odczytu zdjęć oraz filmów.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis